М'яка іграшка-брелок TY Beanie Bellies Їжачок Bumper — це не тільки іграшка, це джерело умиротворення й захоплення для ваших рук і очей.
Його пухнасті колючки створюють відчуття комфорту та турботи, роблячи цю іграшку ідеальним супутником на щодень.
Їжачок Bumper стане яскравою зіркою вашої колекції, додавши нотку тепла та радості в кожен куточок вашого будинку. Не проґавте шанс придбати унікальний скарб для вашої колекції або зробити особливий подарунок для вас або ваших близьких.
Його пухнасті колючки створюють відчуття комфорту та турботи, роблячи цю іграшку ідеальним супутником на щодень.
Їжачок Bumper стане яскравою зіркою вашої колекції, додавши нотку тепла та радості в кожен куточок вашого будинку. Не проґавте шанс придбати унікальний скарб для вашої колекції або зробити особливий подарунок для вас або ваших близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43114 |
| Вага | 0.02 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 432 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Серія | Beanie Bellies |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | бежевий, білий |
| Штрихкод | 8421431144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴
