
М'яка іграшка-брелок TY Beanie Bellies Сірий пес Вайлдфред 12 см (43111)
251 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 43111
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка брелочок у формі сірого бульдога заввишки всього 12 см. Це робить його універсальним аксесуаром, який можна причепити до кишені куртки або дитячого рюкзака.
Отже, улюблена іграшка завжди подорожуватиме зі своїм власником. Прикріпивши м'яку іграшку брелок до ключів, дитина ніколи їх не втратить, тому що свої іграшки вона цінує понад усе.
Сірий пес Wilfred серії TY Beanie Bellies продемонструє любов дитини до собак, а також навчить бути уважним і не втрачати свої речі.
Отже, улюблена іграшка завжди подорожуватиме зі своїм власником. Прикріпивши м'яку іграшку брелок до ключів, дитина ніколи їх не втратить, тому що свої іграшки вона цінує понад усе.
Сірий пес Wilfred серії TY Beanie Bellies продемонструє любов дитини до собак, а також навчить бути уважним і не втрачати свої речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43111 |
| Вага | 0.02 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 9 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Beanie Bellies |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 008421431113 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴