М'яка іграшка TY Squish-a-boos Кішка Muffin 40 см у формі милого кішечка викликає бажання обіймати й тиснути. З цією симпатичною істотою малюк не захоче розлучатися ні на секунду та спатиме з ним, ходитиме на прогулянку та братиме в подорожі. Крім того, іграшка стане цікавою прикрасою інтер'єру дитячої кімнати.
М'яка іграшка виготовлена з безпечних матеріалів, які не викликають алергію. Її можна прати в делікатному режимі, щоб підтримати гарний і чистий вигляд.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
М'яка іграшка виготовлена з безпечних матеріалів, які не викликають алергію. Її можна прати в делікатному режимі, щоб підтримати гарний і чистий вигляд.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 28 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39322 |
| Вага | 0.5 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Squish a Boos |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | бирка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 8421393220 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴
