TY — це виробник найбільш продаваної м'якої іграшки у світі. Починаючи з 1986 року, компанія зробила все можливе, щоб представити найкращу лінійку м'якої іграшки.
Іграшки виготовлені зі спеціальної тканини TY Silk, яка приємна на дотик, а спеціальні гранули, які використовуються під час її набиття, сприяють розвитку дрібної моторики рук.
Наповнювач іграшки TY — polyester fiber — волокно нового покоління, абсолютно гіпоалергенні. Завдяки своїй довговолокнистій структурі, волокно чудово повертає свій об'єм після багаторазового прання та сушіння.
Ці різнобарвні, кумедні звірята ввірвалися у світ іграшок і відразу підкорили мільйони сердець своїми великими добрими очима, які не залишають жодної дитини байдужим.
Іграшки виготовлені зі спеціальної тканини TY Silk, яка приємна на дотик, а спеціальні гранули, які використовуються під час її набиття, сприяють розвитку дрібної моторики рук.
Наповнювач іграшки TY — polyester fiber — волокно нового покоління, абсолютно гіпоалергенні. Завдяки своїй довговолокнистій структурі, волокно чудово повертає свій об'єм після багаторазового прання та сушіння.
Ці різнобарвні, кумедні звірята ввірвалися у світ іграшок і відразу підкорили мільйони сердець своїми великими добрими очима, які не залишають жодної дитини байдужим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36581 |
| Вага | 0.1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | інші |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Beanie Boos |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 8421365814 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 852 ₴
