М'яка іграшка TY Beanie Boo's Блакитного хаскі Prince 25 см — дуже милий плюшевий цуценя. Прекрасно підходить для шанувальників собак. Як можна встояти перед цією пухнастою мордочкою й очима?
Особливості плюшевої іграшки:
• виготовлена з дуже м'якої тканини Ty Silk,
• має блакитні блискучі очі,
• матеріали гіпоалергенні,
• можна прати,
• розмір 25 см.
М'який милий цуценя припаде до душі дітям віком від 3 років.
Особливості плюшевої іграшки:
• виготовлена з дуже м'якої тканини Ty Silk,
• має блакитні блискучі очі,
• матеріали гіпоалергенні,
• можна прати,
• розмір 25 см.
М'який милий цуценя припаде до душі дітям віком від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36474 |
| Вага | 0.21 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Beanie Boos |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 8421364749 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴
