Малюки обожнюють гратися з м'якими іграшками. Ці пухнастики — вірні друзі хлопчиків і дівчаток із самого дитинства.
Дитяча м'яка іграшка TY Beanie Boo's Коала Карлі виготовлена з м'якого плюшу, який приємний на дотик.
Іграшка підійде для дітей від 3 років.
Дитяча м'яка іграшка TY Beanie Boo's Коала Карлі виготовлена з м'якого плюшу, який приємний на дотик.
Іграшка підійде для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36378 |
| Вага | 0.11 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 96 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Beanie Boos |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 01423099291 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 852 ₴
