
Ігровий набір Road Rippers Машинка та коричневий тиранозавр (20072)
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20072
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у світ Юрського періоду з новим ігровим набором Road Rippers машинка та коричневий тиранозавр. Влаштовуйтеся зручніше та спостерігайте за неперевершеною гонитвою.
Аксесуар у формі зброї та броні можна прикріпити як до автомобіля, так і до динозавра. Виготовлено з міцного пластику. Розмір машинки становить 10 см.
У наборі:
- коричневий тиранозавр;
- сірий автомобіль;
- перемикач на аксесуарі;
- наклейка;
— інструкція.
Гра з динозавром і машинкою розвиває уяву, увагу, творчі здібності, фантазію та дрібну моторику.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Аксесуар у формі зброї та броні можна прикріпити як до автомобіля, так і до динозавра. Виготовлено з міцного пластику. Розмір машинки становить 10 см.
У наборі:
- коричневий тиранозавр;
- сірий автомобіль;
- перемикач на аксесуарі;
- наклейка;
— інструкція.
Гра з динозавром і машинкою розвиває уяву, увагу, творчі здібності, фантазію та дрібну моторику.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Road Rippers |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20072 |
| Вага | 0.45 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4894716200726 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴