Самокат двоколісний Micro Ramp — трюкова модель з алюмінію для райдерів-початківців. Ідеально підходить для освоєння елементів екстремального напрямку.
Ramp обладнаний широким сталевим кермом, який робить цей самокат ідеальним для проб своїх перших трюків.
Самокат Мікро Рамп розроблений для підлітків від 10 років зі зростом від 115 до 145 см.
Характеристики моделі:
• полегшена конструкція без втрати міцності завдяки наскрізним отворам в основі самоката;
• висота керма не регулюється, його висота: 81,5 см;
• діаметр коліс: 100 мм;
• підшипники класу ABEC 9;
• дека самоката міцна, стійка до прогинання для більш контрольованого виконання трюків;
• металеве гальмо забезпечує надійність і міцність під час зупинки та виконання трюків;
• вага: 3,7 кг;
• максимальне допустиме навантаження: 100 кг.
• немає механізму складання, кермова стійка не регулюється по висоті.
• колір: чорний
• вік: від 10 років.
Батарейки не потрібні.
Ramp обладнаний широким сталевим кермом, який робить цей самокат ідеальним для проб своїх перших трюків.
Самокат Мікро Рамп розроблений для підлітків від 10 років зі зростом від 115 до 145 см.
Характеристики моделі:
• полегшена конструкція без втрати міцності завдяки наскрізним отворам в основі самоката;
• висота керма не регулюється, його висота: 81,5 см;
• діаметр коліс: 100 мм;
• підшипники класу ABEC 9;
• дека самоката міцна, стійка до прогинання для більш контрольованого виконання трюків;
• металеве гальмо забезпечує надійність і міцність під час зупинки та виконання трюків;
• вага: 3,7 кг;
• максимальне допустиме навантаження: 100 кг.
• немає механізму складання, кермова стійка не регулюється по висоті.
• колір: чорний
• вік: від 10 років.
Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.755 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SA0190 |
| Вага (кг) | 3,7 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 14 |
| Вікова група | Від 10 років |
| Висота | 26 мм |
| Діаметр задніх коліс | 100 мм |
| Діаметр колеса, дюйми | 4 |
| Діаметр передніх коліс | 100 мм |
| Довжина: | 55 мм |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал | метал, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Самокати |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Ramp |
| Країна реєстрації ТМ | Швейцарія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 7630053517281 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 943 ₴








