
Набір дитячих гумок для волосся Lukky з блискітками 4 шт. (T18585)
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: T18585
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із чотирьох класичних яскравих гумок для волосся Lukky стане в пригоді як для щоденного застосування і для створення веселих грайливих зачісок.
Матеріал: текстиль.
Діаметр: 8 см.
Гумки підійдуть дівчаткам від 3 років.
Матеріал: текстиль.
Діаметр: 8 см.
Гумки підійдуть дівчаткам від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUKKY |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T18585 |
| Вага | 0.03 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 6217100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | блакитний, рожевий |
| Штрихкод | 2630079243862 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість предметів у наборі | 4 |
| Стать | Для дівчаток |
| Паковання | Блістер |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина: | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴