
М'яка іграшка Baby Team на ліжечко та коляску на липучці Собачка (8532-dog)
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8532 dog
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка на ліжечко/коляску Baby Team — представлена у двох різновидах: собачка та мавпочка. Виріб створений із нешкідливих матеріалів, які вирізняються гарною якістю й бездоганністю пошиття.
Кожна іграшка оформлена в оригінальному, яскравому кольорі, складається з тканини різної фактури.
На вушці собачки прикріплене дзеркальце, а на лапках є такі елементи, як м'який м'ячик і кісточка з пластику. Мавпа в руках тримає м'який м'ячик, а на ніжках тримається дзеркальце та прозорий круглий елемент із намистинками всередині.
Іграшка фіксується до коляски або дитячого ліжечка завдяки липучці, пришитій на зворотному боці виробу.
Такі аксесуари корисні для формування в малюка дрібної моторики рук, координації рухів, зорового та тактильного сприйняття предметів, а також концентрації уваги.
Кожна іграшка оформлена в оригінальному, яскравому кольорі, складається з тканини різної фактури.
На вушці собачки прикріплене дзеркальце, а на лапках є такі елементи, як м'який м'ячик і кісточка з пластику. Мавпа в руках тримає м'який м'ячик, а на ніжках тримається дзеркальце та прозорий круглий елемент із намистинками всередині.
Іграшка фіксується до коляски або дитячого ліжечка завдяки липучці, пришитій на зворотному боці виробу.
Такі аксесуари корисні для формування в малюка дрібної моторики рук, координації рухів, зорового та тактильного сприйняття предметів, а також концентрації уваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Team |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8532 |
| Вага | 0.11 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей від, міс. | 4 |
| Вікова група | Від 4 місяців |
| Висота | 38 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 75 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 25 мм |
| Штрихкод | 4824428085328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴