Діти можуть розігрувати пригоди із серіалу Зоряні війни: Асока вдома з цим чудово деталізованим набором LEGO® Star WarsTM Шаттл джедаїв T-6 Асока Тано (75362), що складається з кубиків. Ця модель зорельота, яку можна скласти, має кабіну, що відкривається, для мініфігурок LEGO, що легко прибирається для режиму польоту шасі, два шипових шутери та два відсіки для зберігання інструментів і зброї. Фантастичний подарунок для дітей віком від 9 років, цей повний деталей набір також містить у собі нові мініфігурки LEGO Асокі Тано, Сабіни Рен, професора Х'юянга та Маррока, а також світлові мечі, бластери та безліч інших надихальних деталей на творчу гру.
Літайте в бій на суперкрутому джедайському шатлі Т-6 Асокі Тано! Сховайте зброю та інструменти у відсіки для зберігання, потім застрибніть у кабіну та приготуйтеся до запуску. Заберіть шасі, щоб налаштувати крила на режим польоту. Сукня для ворожих винищувачів за допомогою шпилькових шутерів. Потім посадіть шатл, візьміть світлові мечі Асокі та об'єднайтеся із Сабіною Рен для битви проти Маррока!
• Чотири мініфігурки LEGO® Star WarsTM — Асока Тано з двома світловими мечами, Сабіна Рен із двома бластерами, професор Х'юянг із гайковим ключем і Маррок зі світловим мечем.
• Створений для творчої гри — цей іграшковий зірочок із конструктора LEGO® Star WarsTM має кабіну, що відкривається, для мініфігурки LEGO, два шипових шутери та два відсіки для зберігання інструментів і зброї.
• Режими польоту та посадки — встановлення шасі для автоматичного під'єднання крил до режиму польоту.
• Розмір моделі становить понад 27 см завдовжки.
Літайте в бій на суперкрутому джедайському шатлі Т-6 Асокі Тано! Сховайте зброю та інструменти у відсіки для зберігання, потім застрибніть у кабіну та приготуйтеся до запуску. Заберіть шасі, щоб налаштувати крила на режим польоту. Сукня для ворожих винищувачів за допомогою шпилькових шутерів. Потім посадіть шатл, візьміть світлові мечі Асокі та об'єднайтеся із Сабіною Рен для битви проти Маррока!
• Чотири мініфігурки LEGO® Star WarsTM — Асока Тано з двома світловими мечами, Сабіна Рен із двома бластерами, професор Х'юянг із гайковим ключем і Маррок зі світловим мечем.
• Створений для творчої гри — цей іграшковий зірочок із конструктора LEGO® Star WarsTM має кабіну, що відкривається, для мініфігурки LEGO, два шипових шутери та два відсіки для зберігання інструментів і зброї.
• Режими польоту та посадки — встановлення шасі для автоматичного під'єднання крил до режиму польоту.
• Розмір моделі становить понад 27 см завдовжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75362 |
| Вага | 0.88 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 601 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017421438 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 405 358 ₴








