Колекційний набір «Трансформери» — LEGO® Icons Transformers: Soundwave — будівельний проєкт для дорослих і шанувальників знаменитої науково-фантастичної кінофраншизи.
• Що в коробці? — Все необхідне для створення детально опрацьованої фігурки LEGO® Icons Transformers: Soundwave з ракетним блоком, лазерним бластером та аксесуарами для дротиків, а також фігурок Реведжа та Лазербіка.
• Характеристики та функції: натисніть кнопку відтворення Саундвейва, щоб активувати голосові та звукові ефекти, вручну переведіть його в режим касетного програвача, а Реведжа та Лазербіка — у режим касетного магнітофона.
• Демонстрація вдома або в офісі: ставте фігурки Саундвейва, Реведжа та Лазербіка в різні положення або зафіксуйте процес трансформації роботів для динамічної демонстрації.
• Подаруйте щось несподіване: позначте день народження або будь-яке інше свято з цим набором LEGO® Icons Transformers: Soundwave для дорослих і шанувальників науково-фантастичних фільмів.
• Набір LEGO® з цифровими інструкціями: приготуйтеся до збирання, як ніколи раніше, з застосунком LEGO Builder, де ви можете зберігати набори, відстежувати свій прогрес, збільшувати та обертати модель у 3D.
• Розумні набори LEGO® для дорослих: досліджуйте надихаючі низку творчих проєктів LEGO (продаються окремо), розроблених спеціально для дорослих
• Що в коробці? — Все необхідне для створення детально опрацьованої фігурки LEGO® Icons Transformers: Soundwave з ракетним блоком, лазерним бластером та аксесуарами для дротиків, а також фігурок Реведжа та Лазербіка.
• Характеристики та функції: натисніть кнопку відтворення Саундвейва, щоб активувати голосові та звукові ефекти, вручну переведіть його в режим касетного програвача, а Реведжа та Лазербіка — у режим касетного магнітофона.
• Демонстрація вдома або в офісі: ставте фігурки Саундвейва, Реведжа та Лазербіка в різні положення або зафіксуйте процес трансформації роботів для динамічної демонстрації.
• Подаруйте щось несподіване: позначте день народження або будь-яке інше свято з цим набором LEGO® Icons Transformers: Soundwave для дорослих і шанувальників науково-фантастичних фільмів.
• Набір LEGO® з цифровими інструкціями: приготуйтеся до збирання, як ніколи раніше, з застосунком LEGO Builder, де ви можете зберігати набори, відстежувати свій прогрес, збільшувати та обертати модель у 3D.
• Розумні набори LEGO® для дорослих: досліджуйте надихаючі низку творчих проєктів LEGO (продаються окремо), розроблених спеціально для дорослих
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10358 |
| Вага | 1.78 |
| Вік | 18+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 46 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 9 мм |
| Штрихкод | 5702017829173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 297 ₴