Залізна людина та Бойова Машина проти Хаммер Дронів (76320) — це супергеройський ігровий конструктор для дітей, які люблять бойові пригоди з колекційними предметами серії LEGO® Marvel. Завдяки веселим функціям і крутій зброї цей маленький сюрприз для дітей стане ідеальним подарунком на тему супергероїв для хлопчиків і дівчаток віком від 7 років.
Цей ігровий конструктор відтворює легендарну сцену битви у фільмі Marvel Studios Залізна людина 2. Він має мініфігурки Залізної людини та Бойової Машини, а також 2 складані Хаммер Дрони. Хаммер Дрони повністю рухливі, так що діти можуть змінювати пози складаних фігурок для реалістичної динамічної гри. Зелений Хаммер Дрон має на плечі пружинний шутер. Синій Хаммер Дрон має натискний шутер на кожному плечі. Бойова машина має червоні бластери на руках і ногах і шиповий шутер на плечі. Залізна людина має сині бластери на руках і ногах і може містити елементи лазерного променя. Для додаткових цифрових розваг будівельники можуть масштабувати, обертати моделі в 3D і відстежувати свій прогрес за допомогою зрозумілого застосунку LEGO Builder. Набір містить 204 деталі.
Цей ігровий конструктор відтворює легендарну сцену битви у фільмі Marvel Studios Залізна людина 2. Він має мініфігурки Залізної людини та Бойової Машини, а також 2 складані Хаммер Дрони. Хаммер Дрони повністю рухливі, так що діти можуть змінювати пози складаних фігурок для реалістичної динамічної гри. Зелений Хаммер Дрон має на плечі пружинний шутер. Синій Хаммер Дрон має натискний шутер на кожному плечі. Бойова машина має червоні бластери на руках і ногах і шиповий шутер на плечі. Залізна людина має сині бластери на руках і ногах і може містити елементи лазерного променя. Для додаткових цифрових розваг будівельники можуть масштабувати, обертати моделі в 3D і відстежувати свій прогрес за допомогою зрозумілого застосунку LEGO Builder. Набір містить 204 деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76320 |
| Вага | 0.16 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 204 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Super Heroes |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702017817927 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴






