Запропонуйте юним автолюбителям захопливе конструювання з набором LEGO® Technic Ferrari FXX K для хлопчиків і дівчаток від 10 років. Шанувальники Ferrari можуть насолоджуватися збиранням усіх справжніх деталей, натхнених реальним автомобілем, перш ніж випробувати його захопливі функції.
Точно як оригінал, ця версія моделі має двері, що відчиняються, «крило метелики» і відчиняються капот. Перевірте реалістичний диференціал і подивіться, як рухаються поршні, а потім відкрийте кришку двигуна, щоб подивитися на двигун V12. Ознайомившись з усіма функціями, діти можуть демонструвати іграшковий автомобіль Ferrari та милуватися його червоною культовою гамою. Цей набір стане цікавим подарунком для хлопчиків і дівчаток або всіх, хто захоплюється Ferrari та розкішними автомобілями.
Автомобілі LEGO Technic мають реалістичні рухи, щоб познайомити юних будівельників LEGO зі всесвітом інженерії. Цей набір стане чудовим подарунком для дітей, які обожнюють іграшкові транспортні засоби LEGO. Набір містить 897 деталей.
Точно як оригінал, ця версія моделі має двері, що відчиняються, «крило метелики» і відчиняються капот. Перевірте реалістичний диференціал і подивіться, як рухаються поршні, а потім відкрийте кришку двигуна, щоб подивитися на двигун V12. Ознайомившись з усіма функціями, діти можуть демонструвати іграшковий автомобіль Ferrari та милуватися його червоною культовою гамою. Цей набір стане цікавим подарунком для хлопчиків і дівчаток або всіх, хто захоплюється Ferrari та розкішними автомобілями.
Автомобілі LEGO Technic мають реалістичні рухи, щоб познайомити юних будівельників LEGO зі всесвітом інженерії. Цей набір стане чудовим подарунком для дітей, які обожнюють іграшкові транспортні засоби LEGO. Набір містить 897 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42212 |
| Вага | 0.93 |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 897 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017816357 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 997 ₴









