Shrapnel — магічний пристрій, завдяки якому ви зможете перетворити один великий куб на безліч маленьких. Ви зможете керувати предметами силою думки. Приєднуйся до команди ілюзіоністів Magic Five, щоб дивувати всіх!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 13.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MF048 |
| Вага | 0.14 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4820246770217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴

