Кожен фокусник мріє про пристрій, який завжди буде в кишені та зможе легко здивувати глядача без підготовки. Хочете реально вразити друзів? Зробіть це з пристроєм для фокуса Magic Five Static Marker. Цим маркером ви користуватиметеся щодня, і навчитеся 7 неймовірним ефектам. Миттєве перезаряджання — маркер завжди готовий до фокуса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 14.5 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MF009 |
| Вага | 0.02 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 27 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, гума |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4824577430024 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴



