
Комплект постільної білизни Тет-А-Тет двоспальний Страйп сатин Синій ST-028
2 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST-028-двушка євро
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Страйп сатин - це насамперед зовнішня привабливість. Тканина привертає увагу не тільки властивим сатину блиском, а й гарними смужками. Stripe – слово англійського походження та перекладається як смужка. Жакардове плетіння передбачає смуги, що чергуються між собою, нитки в яких забарвлюють в різні кольори. Барвник використовується тільки натуральний, у колірній палітрі переважно превалюють ніжні тони — білі, бежеві, блакитні. І це цілком зрозуміло, так як матеріал широко використовується для виготовлення постільних речей.
Постільна білизна із страйп сатину - відмінне рішення для спальні.
Постільна білизна із Страйп сатину текстильна промисловість випускає в широкому асортименті. Завдяки своїм якостям воно має у споживача чималий попит. Його справді є за що цінувати. Насамперед не знайдете домішок у вигляді синтетичних волокон – лише натуральні бавовняні нитки. При фарбуванні не використовуються формальдегіди, а завдяки сатиновому переплетенню по косій щільність полотна не буває менше ніж 140 г/м2.
За однорідну якісну структуру, гарний блиск, чудові експлуатаційні характеристики – витримує велику кількість прань, тканину занесли до категорії елітних. Зшита з неї постільна білизна виглядає справжньою окрасою спальні. Причому для цього йому не потрібні додаткові елементи у вигляді мережива або малюнка – воно і без них виглядає елегантно. Особливий лиск може надати хіба золотистий або перламутровий відтінок, який іноді наносять на полотно.
Дотримуйтесь правильного догляду!
Перуть таку білизну в пральній машині, окремо від синтетичних тканин, встановивши 40-а градусний температурний режим.
Наволочка та підковдра краще вивернути навиворіт.
Підковдра 180х220 — 1 шт.
Простирадло 220х240 — 1 шт.
Наволочка 50х70 ― 2 шт.
Паковання: поліетиленовий чемоданчик.







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Пудровий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | смуга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴
