
Сімейний комплект постільної білизни Gold Delux B-1476 (економ)
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: B-1476-семья пакет
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина бязь GOLD — це високоякісна бязь, виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Вона досить щільна та приємна на дотик.Один із найпопулярніших варіантів недорогого виконання натуральної постільної білизни.
Підковдра 150х220 — 2 шт.
Простирадло 220х240 — 1 шт.
Наволочка 70х70 або 50х70 — 2 шт.
Паковання — поліетиленовий пакет.






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴
