Створюй нові пригоди разом із машинками-недоріжниками серії "Monster Trucks"!
Ці два суперники з величезними колесами та сильними характерами завжди готові до легендарної битви! Кожен набір містить двох персонажів із докладним описом їхніх сил для порівняння, що робить гру ще захопливішою!
Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися від зображених.
Ці два суперники з величезними колесами та сильними характерами завжди готові до легендарної битви! Кожен набір містить двох персонажів із докладним описом їхніх сил для порівняння, що робить гру ще захопливішою!
Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися від зображених.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FYJ64 |
| Вага | 0.26 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Координація рухів | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Monster Trucks |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 0887961705430 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴
