За допомогою адаптерів автомобільне крісло можна поставити на шасі коляски замість люльки — ідеальне рішення для поїздок на машині з дитиною.
Сумісність: для автокрісла Primo Viaggio SL.
Розміри: 24 х 43 х 21 см
Вага: 1.3 кг
Сумісність: для автокрісла Primo Viaggio SL.
Розміри: 24 х 43 х 21 см
Вага: 1.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peg-Perego |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IKCS0013 |
| Вага | 1.56 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Висота | 41,5 мм |
| Довжина: | 17,7 мм |
| Код УКТВЕД | 3926300090 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Аксесуари до автокрісла |
| Серія | Book |
| Країна реєстрації ТМ | Італія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 20,5 мм |
| Штрихкод | 8005475369234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538 ₴
