Автокрісло бустер Viaggio Shuttle вже багато років має популярність серед батьків завдяки надійності, зручності та легкому встановленню в автомобіль. Оновлена версія бустера розроблена відповідно до нового стандарту ECE ER 129/03 I-size.
2 способи кріплення в автомобілі
1. За допомогою штатного автомобільного ременя безпеки;
2. За допомогою штатного автомобільного ременя безпеки та вбудованого кріплення Isofix
Особливості
1. Надійні та міцні висувні кріплення ISOFIX, глибину яких можна регулювати, забезпечуючи надійну фіксацію бустера в автомобілі.
2. Виготовлений із поліпропілену аналогічного складу автомобільного сидіння.
3. Обладнаний "BLIND LOCK SYSTEM", системою блокування, яка не дає змогу іншому пасажиру випадково змістити автокрісло.
4. Має два шари покриття:
- перший шар EPS (спінений полістирол), що забезпечує гальмування під час зіткнення;
— другий шар — пінополіуретан, що забезпечує максимальний комфорт навіть під час довгих поїздок.
5. Позаду є ручка, за допомогою якої зручно переносити бустер.
6. Підсклянник у комплекті.
2 способи кріплення в автомобілі
1. За допомогою штатного автомобільного ременя безпеки;
2. За допомогою штатного автомобільного ременя безпеки та вбудованого кріплення Isofix
Особливості
1. Надійні та міцні висувні кріплення ISOFIX, глибину яких можна регулювати, забезпечуючи надійну фіксацію бустера в автомобілі.
2. Виготовлений із поліпропілену аналогічного складу автомобільного сидіння.
3. Обладнаний "BLIND LOCK SYSTEM", системою блокування, яка не дає змогу іншому пасажиру випадково змістити автокрісло.
4. Має два шари покриття:
- перший шар EPS (спінений полістирол), що забезпечує гальмування під час зіткнення;
— другий шар — пінополіуретан, що забезпечує максимальний комфорт навіть під час довгих поїздок.
5. Позаду є ручка, за допомогою якої зручно переносити бустер.
6. Підсклянник у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peg-Perego |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.32 кг |
| Висота | 43.9 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 45.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IMVS040000DP53DX13 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Група автокрісел | II+III |
| Допустима вага дитини від/до, кг | от 15 до 36 |
| Код УКТВЕД | 9401800000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Максимальна вага дитини, кг | 36 |
| Підкатегорія (АФК) | Автокрісла |
| Серія | Viaggio |
| Країна реєстрації ТМ | Італія |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 8005475429969 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785 ₴

