-9%

Настільна гра Uno Barbie в кіно (HPY59)
327 ₴
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: HPY59
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карткова гра UNO, яку всі знають і люблять, тепер із зображеннями з фільму Барбі в кіно.
Як і раніше гравцям потрібно якомога швидше позбутися всіх своїх карт, поєднуючи їх за кольором, цифрою та символом. Однак, коли кому випадає бонусна карта "Зоряний хід", ви можете вибрати колір, а всі гравці мають скинути з руки всі карти цього кольору, а потім взяти таку ж кількість карток із банку. Після цього гра триває з обраним кольором. І головне, коли в гравця залишається одна картка, він має викрикнути "УНО!"
Стане чудовим подарунком для шанувальників карткових ігор і фанатів "Барбі" віком від 7 років. Колір і зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Як і раніше гравцям потрібно якомога швидше позбутися всіх своїх карт, поєднуючи їх за кольором, цифрою та символом. Однак, коли кому випадає бонусна карта "Зоряний хід", ви можете вибрати колір, а всі гравці мають скинути з руки всі карти цього кольору, а потім взяти таку ж кількість карток із банку. Після цього гра триває з обраним кольором. І головне, коли в гравця залишається одна картка, він має викрикнути "УНО!"
Стане чудовим подарунком для шанувальників карткових ігор і фанатів "Барбі" віком від 7 років. Колір і зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HPY59 |
| Вага | 0.17 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 10 мм |
| Штрихкод | 0194735170845 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴