У настільній грі Mattel Games UNO Всі божевільні кожна карта шалена для швидкої, ще більш непередбачуваної версії улюбленої багатьма ігри! Немає збігу чисел або кольору, як у класичній версії UNO, і це не так просто, як здається! Особливі карти дій дійсно змінюють гру! Є карта «Подвійна перепустка ходу», де хід пропускають відразу два гравці, карта «Безумний обмін картами», під час використання якої всі гравці обмінюються своїми картками один з одним!
Ця гра настільки приваблює й захоплює, що стане чудовим подарунком для гравців від 7 років.
Ця гра настільки приваблює й захоплює, що стане чудовим подарунком для гравців від 7 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HHL33 |
| Вага | 0.18 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 17 |
| Висота | 9 мм |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | картон |
| Матеріал паковання | Картон |
| Спостерігачність | 1 |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 15 мм |
| Штрихкод | 0194735070633 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 431 ₴



