
Димогенератор для копчення Smoke 2.0
2 199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d120002
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Форма | Циліндрична |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 90 см |
| Безперервний час роботи | 3-6 годин |
| Об'єм димогенератора | 2,5л |
| Споживана потужність | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴




