MAXIMUM

Мангал гриль BBQ Smoke House Garden комплектація "Maximum"
15 791 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d500009
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 16-20 (шт) |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 |
| Казан чавунний із кришкою 4 л | 1 шт |
| Кочерга + сосок | 1 компл |
| Крышка BBQ | 1 шт |
| Підставка для казана або сковороди | 1 шт |
| Роздільник жару | 1 шт |
| Решітка-гриль | 1 шт |
| Товщина корпусу | 3 |
| Шампури в чохлі 6 шт. | 1 компл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 791 ₴








