Топ продаж

Фартух із натуральної шкіри чорний HollaApron Black
2 399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d300001
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Індія |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Holla Apron |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина від пояса | 53 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Загальна довжина | 81 мм |
| Ширина по лінії талії | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴



