
Мангал валіза Smoke House Case 8 із сумкою та решіткою
3 007 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d520004
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 140 мм |
| Довжина робочої поверхні | 550 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 8 |
| Товщина корпусу | 2 |
| Паковання | гофротара |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 007 ₴






