
Решітка-гриль для розкладних мангалів SmokeHouse Case 6
799 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d530006
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Вага | 1.9 |
| Габаритні розміри | 550х270 |
| Довжина робочої поверхні | 550 мм |
| Довжина ручки | 75 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴