
Коптильня для гарячого копчення SmokeHouse L Thermo 520х300х320 мм з термометром, підставкою і гачками
3 798 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d100021

Побутова коптильня для гарячого копчення зроблена з вуглецевої сталі, яка абсолютно безпечна для здоров'я людини і навколишнього середовища, широко застосовується в харчовій промисловості.
Габаритні розміри
- Довжина коптильні XX мм
- Ширина коптильні XX мм
- Висота коптильні XX мм
Розміри коптильної камери:
- Довжина XX мм
- Ширина XX мм
- Висота XX мм
Разове завантаження коптильні до X кг
Джерело тепла:
Газова плита, індукційна плита, керамічна плита, електроплита, вугілля, відкритий вогонь, пальники
Джерело диму - Тріска
Кришка в формі будиночка дає можливість коптити продукти в вертикальному положенні, розмістивши їх на спеціальних гачках. Перевагою такої форми є те, що конденсат стікає прямо в гідрозатвор.
Купуючи коптильню для гарячого копчення, ви гарантовано отримаєте в подарунок:
- Систему підвісного копчення.
- Шланг для відводу диму.
- Шпагат для обв'язки продуктів.
- Набір тріски п'яти різних видів.
- Книга рецептів з копчення.
ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
050 047 78 90 (Viber)
098 236 17 45
063 844 33 59
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 320 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | Картонний короб |
- Ціна: 3 798 ₴






