
Підставка під коптильні Smoke House M
699 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: d130002
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мангал |
| Тип коптильного обладнання | Для гарячого копчення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



