Ультразвуковий відлякувач котів, куниць, білок, собак, зайців, лисиць, кабанів та птахів є ефективним, легким та зручним способом для боротьби зі шкідниками в саду, біля клумб та водойм, на городі, балконі, веранді. Додаткове відлякування у цій моделі відбувається завдяки світловим спалахам. Дія приладу безпечна для тварин та людини.
Корпус пристрою пристосований для роботи на відкритому повітрі. Його можна встановити на ніжку в землю, закріпити за допомогою дюбеля (у комплекті) на стіні або паркані, а також завдяки стрічці можна повісити прилад на дереві або стовпі.
Працює пристрій від сонячної батареї та вбудованого акумулятора, що перезаряджається. Зарядити акумулятор можна також від мережі 220 В за допомогою адаптера 5 В, 500 мA (в комплект не входить). Час зарядки від мережі – 12 годин.
Перед першим використанням прилад необхідно повністю зарядити, встановивши його на сонячне місце або під лампочку середньої потужності на відстані 50 см на дві доби.
Прилад спрацьовує тоді, коли у радіусі дії інфрачервоного датчика з'являється рух. Після спрацьовування прилад на 10 секунд вимикається і не виявляє руху. Якщо після цього шкідник все ще перебуває перед приладом, то відлякувач спрацьовує повторно.
Увімкнути прилад можна, повернувши правий перемикач «Sens» за годинниковою стрілкою із положення "OFF".
З його допомогою необхідно встановити чутливість відповідно до розміру тварини, яку необхідно відлякнути:
- 1 – 3 низька чутливість, велика тварина (олень, козуля).
- 4 – 6 середня чутливість, невелика тварина (кіт, собака).
- > 7 висока чутливість, дрібні тварини (щури, білки).
В останньому положенні можливе часте спрацювання і, відповідно, швидка розрядка пристрою.
Лівий регулятор «Freq» дозволяє вибрати режим відлякування та діапазон ультразвуку.
- Положення 1-3 - відлякування тривалістю 50 секунд за допомогою ультразвуку з частотою 13-18 кГц, 15-20 кГц, 19-24 кГц відповідно. Чим нижча частота, тим більша тварина.
- Положення 4 - відлякування тривалістю 40 секунд за допомогою вмикання світлодіодних спалахів.
- Положення 5 - відлякування тривалістю 40 секунд за допомогою циклічного вмикання ультразвуку з частотою 13-18 кГц, 15-20 кГц, 19-24 кГц та світлових спалахів.
- Положення 6 - відлякування тривалістю 40 секунд за допомогою одночасного вмикання ультразвуку з частотою 24-30 кГц та світлових спалахів.
Переваги приладу:
- Простота встановлення та експлуатації.
- Екологічність, не використовуються шкідливі та хімічні речовин.
- Наявність інфрачервоного датчика руху дозволяє приладу працювати тільки, коли це потрібно.
- Регулювання чутливості датчика руху, частоти та режиму відлякування дозволяє налаштувати оптимальну роботу приладу відповідно до розміру, виду та часу активності тварини.
- Вологостійкий корпус.
Примітка: ультразвук не проникає через бетонні стіни та стелі, цегляну кладку та більше одного шару гіпсокартону.
Оцінити ефект від дії приладу можна буде орієнтовно через 7 - 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 8 м |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Сектор дії | 110 ° |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 140 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Прилад, збірна ніжка (36 см), елементи кріплення, стрічка |
| Матеріал | Корпус — ABS-пластик, ніжка — метал |
| Розмір паковання | 150 х 120 х 90 мм |
| Кут/дистанція огляду | 110°/8 метрів |
| Частота | 13 - 30 кГц |
- Ціна: 1 350 ₴







