Протиприсадні шипи від птахів, антивандальна серія: міцні та довговічні.
Такий засіб захисту від птахів, як шипи, повністю виключає можливість посадки на поверхню, що захищається птахів будь-якого розміру.
Кріпляться до поверхонь за допомогою саморізів, монтажного клею для зовнішніх робіт, дюбелів.
Використовуються для захисту від птахів виступів будівель, дахів, підвіконь, рекламних щитів, кондиціонерів, парапетів, освітлювальних ліхтарів, пам'ятників архітектури, виступів та інших місць, які можуть бути привабливі для птахів.
Довжина секції 33 см, ширина 17 см. Виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня | 2 мм |
| Комплектація | Секція — 1 шт. |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Відстань між шипами | 50 мм |
- Ціна: 65 ₴


