Щоб захистити себе та своїх близьких від бродячих і агресивних собак, необхідний кишеньковий відлякувач собак.
Такий прилад, завдяки маленьким розмірам, завжди під рукою. Він простий у використання, що дозволяє швидко застосувати його в потрібний момент.
7 причин, чому варто купити саме ультразвуковий відлякувач собак MINI:
- Найкомпактніший серед аналогів - всього 8 см. Може стати корисним брелоком на зв'язці ключів.
- Може використовуватися не тільки дорослими, але й дітьми. Поклавши відлякувач дитині в кишеню можна бути спокійним.
- Ефективна дальність роботи приладу складає не більше 5 метрів. Цієї відстані цілком достатньо, щоб відлякати агресивного пса.
- Звук, що випромінюється приладом має дуже потужний вплив на собак і зовсім не чутний для людини.
- Не приносить шкоди психіці та слуху тварини, але викликає сильний дискомфорт і собака відразу йде геть.
- Прилад може використовуватися не тільки для відлякування, а й для дресування домашніх собак.
- Відлякувач виконаний з високоякісного матеріалу. При роботі не виділяє шкідливих речовин і не шкодить навколишньому середовищу.
Застосування:
- При загрозі нападу собаки, направити прилад на тварину. Натиснувши на кнопку, злегка міняти напрям випромінювання, щоб знайти найбільш ефективний сектор впливу.
- Для дресирування при команді голосом або жестом, необхідно натиснути кнопку відлякувача. Таким чином, у тварини закріплюється стійкий рефлекс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Дальність дії | 5 м |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Рівень ультразвукового тиску | 110 дБ |
| Загальні | |
| Вага | 30 г |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 78 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Тварини, Собаки |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Особливості | Корисний брелок на вашій зв'язці ключів |
| Живлення | Батарея 12 В тип 23 А (входить до комплекту) |
| Розмір паковання | 152 х 108 х 22 мм |
| Частота | 25 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴





