Електромухобійка - дієвий і зручний засіб боротьби з літаючими комахами. Знищує мух, комарів, мошок, ос та інших комах невеликими розрядами електричного струму, не залишаючи слідів на стінах.
Має велику робочу площу. Виконана у вигляді тенісної ракетки.
Принцип роботи мухобійки дуже простий, натиснути та утримувати кнопку в центрі ручки, після чого, досить вдарити або просто доторкнутися до літаючої комахи ракеткою так, щоб комаха доторкнулася металевої решітки. Це зробити досить легко.
Не можна торкатися до металевої сітки, це може привести до проблем із виробом.
Електрична мухобійка - це неймовірно ефективний і дуже зручний засіб, який дозволяє захиститися від комах. Серед яких мухи, комарі, різна мошкара і, звичайно ж, оси. Знищення комах здійснюється завдяки слабкому електричному розряду, що в свою чергу призводить до того, що даний прилад не залишає слідів на стінах і іншій поверхні. Особливу зручність і ефективність пристрою досягнуто за рахунок великої робочої поверхні.
7 причин вибрати для боротьби з літаючими комахами електричну мухобійку Kynast Garden:
- Нешкідлива для людини, тварин і навколишнього середовища.
- Простота і легкість використання. Впорається навіть дитина!
- Цікавий дизайн у вигляді тенісної ракетки.
- Ефективний і надійний спосіб боротьби з літаючими комахами в будинку, квартирі дачі і на природі.
- Знищує всі види літаючих комах, такі як мухи, комарі, мошки, моль, ґедзі, оси і т.д.
- Не залишає плям на стінах, стелі, шторах і т.д.
- Працює від батарейок типу АА, не вимагаючи постійної підзарядки.
Запобіжні заходи: зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовувати воду для очищення сітки. Не торкатися до сітки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 155 г |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Мухобійка електрична |
| Тип живлення | Батарейки |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Місце застосування | Поміщення, дача, двор, відкриті майданчики |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга на сітці | 1200 В |
| Живлення | Батарейки АА, 2 шт. (до комплекту не входять) |
- Ціна: 190 ₴
