Воскова крейда Crayola підходить для малювання на дошці або на асфальті.
Особливості:
- коробочку з крейдою зручно брати із собою на прогулянки, у дитячий садок або школу;
- виготовлені з нетоксичних матеріалів;
- високої якості, легко наносяться на папір, довговічні та не ламаються;
- до складу крейди входить безпечний спеціальний віск;
- практично не обсипаються й добре наносяться;
- кількість: 8 шт.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Особливості:
- коробочку з крейдою зручно брати із собою на прогулянки, у дитячий садок або школу;
- виготовлені з нетоксичних матеріалів;
- високої якості, легко наносяться на папір, довговічні та не ламаються;
- до складу крейди входить безпечний спеціальний віск;
- практично не обсипаються й добре наносяться;
- кількість: 8 шт.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52-3282 |
| Вага | 0.15 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 9609909000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Серія | Crayons |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 071662132828 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 002 ₴
