
Крісло стілець садове Acapulco зі штучного ротанга до 120 кг з подушкою-чохлом з Оксфорда Бордовий
1 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33004
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння стільця | 40 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 83 см |
| Глибина стільця | 47 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Штучний ротанг |
| Матеріал спинки | Ротанг |
| Колір | Бордовий |
| Штабельована | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴








