Дитячий ігровий комплекс Babyland-26
Характеристики Дитячий ігровий комплекс Babyland-26
| Висота | 240 см |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 236 см |
| Вага товару | 94 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метра |
| Виробник | SportBaby |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 980 ₴




