
Дитячий спортивний куточок для будинку «Kind-Start -2»
7 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: Kind-Start-2
Дитячий спортивний куточок для будинку «Kind-Start-2»
Компактність куточка відмінно розташовується в малогабаритних квартирах, його навіть можна при необхідності скласти і відправити на зберігання. Малюк може з легкістю поєднувати активні ігри та заняття спортом, малювати на мольберті або висіти на кільцях
Дитячий спортивний комплекс Kind-Star -2 оснащений усіма ігровими
елементами і спортивними атрибутами, необхідними для повноцінного розвитку дитини.
У комплектацію виробу входять наступні спортивні елементи:
1. Шведська стінка.
2. Гладіаторська сітка.
3. Дитяча гірка.
4. Рахунки «кольорові».
5. Мольберт. (Для крейду/маркер)
6. Кільця.
Всі ці спортивні атрибути сприяють розвитку спритності і сили малюка,
його дрібної моторики, реакції і координації рухів.
А оригінальні ігрові елементи допоможуть розвинути логіку, математичні здібності
і художні навички дитини. До них відносяться:
яскраві оригінальні рахунки; двосторонній мольберт з білою і чорною основою,
що дозволяє малювати на ньому і крейдою, і маркерами.
Характеристики:
| Висота | 130 см |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 80 см |
| Матеріал | Сосна |
| Вид кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 30 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. вага користувача | 60 кг |
Потрібна консультація? Напишіть нам
- Ціна: 7 010 ₴


