Дитячий спортивний куточок «Еверест-3»
Дитячий спортивний комплекс Еверест - 3 оснащений усіма ігровими
елементами і спортивними атрибутами, необхідними для повноцінного розвитку дитини.
У комплектацію виробу входять наступні спортивні елементи:
1. Шведська стінка.
2. Гладіаторська сітка.
3. Дитяча гірка.
4. Кільця.
Всі ці спортивні атрибути сприяють розвитку спритності і сили малюка,
його дрібної моторики, реакції і координації рухів.
А оригінальні ігрові елементи допоможуть розвинути логіку, математичні здібності
і художні навички дитини.
Характеристики:
| Висота | 130 см |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 130 см |
| Вид кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 30 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 560 ₴




