-18%

Картина за номерами ArtCraft Круті єноти 30х30 см (15535-AC)
271 ₴
223 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15535-AC
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розпис на полотні містить усе необхідне для створення дитиною прекрасної картини власними руками. Вони слугують чудовим інструментом для розвитку дрібної моторики та творчого мислення в дітей. Особливістю цього набору є те, що дитина може на свій розсуд розмалювати картину, відчути себе справжнім художником, навчиться змішувати фарби та наносити їх на полотно. До кожного комплекту входить індивідуально підібраний комплект фарб і чек-лист з контурами та цифрами, який слугуватиме для дитини прикладом точного застосування кольорів.
До набору входить
1. Полотно на дерев'яному підрамнику з нанесеними контурами без номерів. Поєднання збалансованого складу полотна на бавовняній основі, спеціально розробленого акрилового ґрунту та механічна натяжна — гарантує пружність полотна та стійкість до провисання.
2. Комплект пензликів (3 шт.) Різної товщини зроблені з еластичного нейлону. Такими пензликами дуже зручно замальовувати всі контури.
3. Акрилові фарби виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Ми створюємо яскраві та барвисті кольори, стійкі до вицвітання.
Кожен набір розпису на полотні упакований у герметичне паковання.
Розмір картини: 30х30 см.
До набору входить
1. Полотно на дерев'яному підрамнику з нанесеними контурами без номерів. Поєднання збалансованого складу полотна на бавовняній основі, спеціально розробленого акрилового ґрунту та механічна натяжна — гарантує пружність полотна та стійкість до провисання.
2. Комплект пензликів (3 шт.) Різної товщини зроблені з еластичного нейлону. Такими пензликами дуже зручно замальовувати всі контури.
3. Акрилові фарби виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Ми створюємо яскраві та барвисті кольори, стійкі до вицвітання.
Кожен набір розпису на полотні упакований у герметичне паковання.
Розмір картини: 30х30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15535-AC |
| Вага | 0.3 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 3213100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Картини за номерами |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 2000904015535 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴