Надійний триколісний самокат GO Travel, що складається, для вашої дитини.
Самокат стійкий і надійний завдяки трьом колесам (два спереду, одне ззаду).
Дитина швидко та без страху освоїть навички катання, балансування, координації рухів! Легко керується!
Легка система складання
Максимальна вага (навантаження) 80 кг
Габаритні розміри 65-77x59x27 см
Вага самоката 3,55 кг
РU колеса 120 мм переднє, 80 мм — заднє
Колеса світні (під час руху)
Корпус із поліпропілену та нейлону
Алюмінієва регульована ручка
Гумові ручки
ABEC-7 підшипники
Ексклюзивний дизайн
Від 3 років
Самокат стійкий і надійний завдяки трьом колесам (два спереду, одне ззаду).
Дитина швидко та без страху освоїть навички катання, балансування, координації рухів! Легко керується!
Легка система складання
Максимальна вага (навантаження) 80 кг
Габаритні розміри 65-77x59x27 см
Вага самоката 3,55 кг
РU колеса 120 мм переднє, 80 мм — заднє
Колеса світні (під час руху)
Корпус із поліпропілену та нейлону
Алюмінієва регульована ручка
Гумові ручки
ABEC-7 підшипники
Ексклюзивний дизайн
Від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Go Travel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LS308PK |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр колеса, дюйми | 5 + 3 |
| Довжина: | 16 мм |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Підкатегорія (АФК) | Самокати |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Ширина | 60 мм |
| Штрихкод | 2314545452407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 977 ₴


