Набір для творчості WeCool Алмазна мозаїка — чудовий подарунок для кожної дівчинки!
12 голографічних наклейок для декорування стразами! Стильний декор для кімнати та різних предметів.
12 голографічних наклейок для декорування стразами! Стильний декор для кімнати та різних предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 2 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301110-1 |
| Вага | 0.18 |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 804589676072 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 022 ₴
