Робот-трансформер Tobot Детективи Галактики S2 міні Леон Ровер із мультсеріалу Тоботи запам'ятався дітям своєю бешкетною вдачею та легким характером. Іграшка точно повторює героя, тому допоможе відданим шанувальникам розіграти захопливі пригоди не тільки в образі робота, але і швидкої машинки з рельєфними колесами.
Комплектація: робот-трансформер; зброя-ключ.
Трансформер легко перетворюється на реалістичну машинку. У тобота рухаються кінцівки, й він може приймати різні пози. Крім того, трансформація в машинку та назад у тобота розвиває дрібну моторику, просторове та логічне мислення.
Іграшка стане чудовим подарунком для хлопчика віком від 4 років.
Комплектація: робот-трансформер; зброя-ключ.
Трансформер легко перетворюється на реалістичну машинку. У тобота рухаються кінцівки, й він може приймати різні пози. Крім того, трансформація в машинку та назад у тобота розвиває дрібну моторику, просторове та логічне мислення.
Іграшка стане чудовим подарунком для хлопчика віком від 4 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOBOT |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301122 |
| Вага | 0.27 |
| уважність | 1 |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 8 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Південна Корея |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 8801198011227 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴



