Характеристики
- Довжина: 1,56 м
- Висота: 35 мм
- Вага: 475 г
- Ширина: 75 мм
- Матеріал: сталь зі сплаву алюмінію
Держак чорний Fiskars QuikFit (L) 1.56 м 136001 (1000661) являє собою зручну ручку для безлічі інструментів виробництва фінської компанії. Завдяки спеціальному механізму, виріб легко під'єднується до насадки, після чого знаряддя стає готовим до використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 475 г |
| Тип | Держаки |
| Висота | 35 мм мм |
| Довжина: | 156 см мм |
| Країна реєстрації бренду | Фінляндія |
| Ширина | 75 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,45 ₴
