Характеристики
- Призначення: Сантоку, Шеф
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Марка сталі: X50CrMoV15
- Матеріал ручки: дерево бук
- Рукоятка з бука покрита лаком для захисту від бруду та вологи
- Довжина леза: 170 мм
- Загальна довжина: 305 мм
- Товщина леза: 3 мм
- Твердість сталі: 56-57 HRC
- Тип заточування: прямий
- Колір: світло-коричневий
- Вага: 110 г
- Країна виробництва: Франція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Вага | 110 г |
| Довжина леза | 170 см |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Загальна довжина ножа | 305 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Марка сталі | X50CrMoV15 |
| Матеріал ручки | Дерево бук |
| Призначення | Для м'яса Для овочів Для зелені |
| Твердість сталі | 56-57 HRC |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Тип кріплення ручки | На заклепках |
| Тип леза | Штамповане |
| Товщина леза | 3 мм |
| Колір ручки | Світло-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 888,95 ₴
