
Сковорода грудка 24 см Gerlach Monolit (5901035506398)
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5901035506398
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Серія: Monolit
- Матеріал: високоякісний літій алюміній
- Антипригарне керамічне покриття Swiss Ilag Xera Dur 2®
- Дно з 4 шарів, оснащене вбудованим алюмінієвим диском та повністю індукційною технологією
- Діаметр: 24 см
- Висота: 8 см
- Форма: кругла
- Підходить для всіх видів кухонних плит
- Колір: чорний
- Зручна м'яка на дотик ручка ідеально лежить у руці і не нагрівається
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerlach |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | З внутрішнім антипригарним покриттям |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Ilag Xeradur 2 |
| Висота | 8 см мм |
| Додаткові характеристики | Кришка Gerlach 24 см (5901035489400) |
| Діаметр, см | 24 см |
| Матеріал ручок | Soft Touch |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Серія | Monolit |
| Сумісність з джерелами тепла | Усі види плит |
| Тип | Сковорідки традиційні |
| Тип кріплення ручок | Гвинтове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴