
Подушка 2% пух / 98% перо 50х50 см. в асортименті
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2-50х50
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Україна
Чохол: ТВК (100% бавовна)
Наповнювач: 2% натуральний пух, 98% гусяче перо
Розмір: 50х50 см
Упаковка: ПВХ







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Основний матеріал наволочки | Тік |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри подушки | |
| Вага | 900 г |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Подушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

