Які якості тканини стали плюсом для постільної білизни з велюру?
- Низька сминаемость. Вироби практично не мнуться і не вимагають прасування
- Не схильні до утворення катишків, затяжок
- Кольоростійкість. Вироби не линяють, не вицвітають і не втрачають яскравість фарб протягом довгого часу
- Стійкість до деформацій. Матеріал не сідає, не розтягується і добре зберігає форму
- Повітропроникність. Добре пропускає повітря, є «дихаючим»
- Гігроскопічність. Завдяки мікроскопічним порам тканина добре вбирає рідину і виводить її на поверхню
- Простота догляду. Полотно легко відпирається і дуже швидко сохне
- Антибактеріальність. Сам склад ниток перешкоджає появі грибків, кліщів і цвілі, які можуть стати причиною різних захворювань
- Велюр не боїться ультрафіолету
Застереження - вироби не можна прати в гарячій воді, сушити на джерелах тепла, гладити можна тільки на самій мінімальній температурі
Розмір:
Підковдра : 200х230 см
Простирадло: 240х260 см
Наволочки: 50х70 див (2 шт)






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Країна виробник | Китай |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | сатин/мікрофібра |
- Ціна: 2 280 ₴



