Зручна анатомічна дитяча lподушка з двома валиками., гіпоалергенна, ортопедична, м'яка, без сторонніх запахів.
Можна використовувати в дитячому ліжечку, колясці.
Наповнювач ППУ з ефектом пам'яті Memory Foam.
Розмір: 45*25*7/5 см. Валики: 7 і 5 см.
Знімна наволочка.
Виробництво Китай.






Характеристики
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 25 см |
| Основні | |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





