Характеристики
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Висота подушки | 11 см |
| Довжина подушки | 55 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Основні | |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴















